14. ledna 2020 skončí rozšířená podpora Windows 7

Za rok a půl 14. ledna 2020 skončí rozšířená podpora Windows 7.  Přestanou vycházet zejména bezpečnostní aktualizace, které jsou v dnešní době velmi důležité. Zajistěte si včas přechod na Windows 10. Aktuálně je ještě stále možné využít legálního upgradu systému Windows 7 na Windows 10 zdarma, bez nutnosti pořízení nové licence. Máte-li o tuto službu zájem, neváhejte mne kontaktovat! Můžete ušetřit až cca 4 tisíce korun dle typu licence…

 

nová kryptosměnárna: SentCrypto.cz
český web o kryptoměnách: Crptnit.cz

zpět na články
zpět na Servis PC

14. ledna 2020 skončí rozšířená podpora Windows 7

oprava aktualizací Windows 10

Občas se stane, že se poškodí aktualizace Windows 10 a buď končí chybou, nebo se snaží po restartu pc nainstalovat stále dokola. V tom případě je potřeba oprava aktualizací windows 10. Vyzkoušejte tento postup:

  1. zazálohujte důležitá data
  2. spusťte příkazový řádek jako administrator
  3. zadejte postupně příkazy:
  4. net stop wuauserv
  5. net stop cryptSvc
  6. net stop bits
  7. net stop msiserver
  8. Ren C\:Windows\softwareDistribution SoftwareDistribution.old
  9. Ren C\:Windows\System32\catroot2 catroot2.old
  10. restartujte pc a zkontrolujte dostupné aktualizace

nová cryptosměnárna: https://www.SentCrypto.cz


 

zpět na Servis PC

oprava aktualizací windows 10

Spuštění KryptoSměnárny – SentCrypto

Nová česká kryptosměnárna SentCrypto byla spuštěna 8.7.2018. Umožňuje nákup nebo prodej měn: Ethereum, Bitcoin, Ethereum Classic, Litecoin a Ripple. Podporované banky jsou: Česká Spořitelna, Fio Bank, Moneta, Raiffeisenbank. Do budoucna slibují přidání KB a ČSOB a směnu do 30 minut v případě stejné banky. Každý nákup Kryptoměn nad 5000 Kč je slosován každý měsíc o IPHONE 7 32 GB. Platí pouze při nákupu kryptoměn, nikoli u prodeje.

https://www.sentcrypto.cz/reff.php?r=ic3snlb

 

zpět na Servis PC

těžba kryptoměn

kryptoměny

Zajímá vás kryptoměny a nevíte jak začít?

Nový ryze český web o kryptoměnách. Dozvíte se jak jejich výhody, tak i jejich stinné stránky. Mají též své facebookové stránky nebo kanál na telegramu, kam chodí zajímavé tipy a informace ze světa kryptoměn. Do budoucna chystají zajímavé novinky a také se připravují na spuštění vlastní kryptoměny. Registrovat do projektu se můžete na linku níže zdarma. Je také možné investovat do podílu CRPT. Zisk, který postupně vznikne díky aktivitám Cryptonitu se rozdělí mezi držitele podílů v poměru počet podílů a celkový počet držitelů, až do výše 45% z celkového zisku.Nová česká kryptosměnárna SentCrypto byla spuštěna 8.7.2018. Umožňuje nákup nebo prodej měn: Ethereum, Bitcoin, Ethereum Classic, Litecoin a Ripple. Podporované banky jsou: Česká Spořitelna, Fio Bank, Moneta, Raiffeisenbank. Do budoucna slibují přidání KB a ČSOB a směnu do 30 minut v případě stejné banky. Každý nákup Kryptoměn nad 5000 Kč je slosován každý měsíc o IPHONE 7 32 GB. Platí pouze při nákupu kryptoměn, nikoli u prodeje.

–> SentCrypto.cz

zpět na Servis PC

 

těžba kryptoměn

Nevydařená instalace msi balíčků přes gpo

Nevydařená instalace msi balíčků přes gpo

Dostáváte-li v prohlížeči událostí jednu z takových hlášek jako jsou např.:

Klientské rozšíření zásad skupiny Software Installation nemohlo použít jedno nebo více nastavení, protože změny musí být zpracovány před spuštěním systému nebo přihlášením uživatele. Systém vyčká s úplným dokončením zpracování zásad skupiny do příštího spuštění systému nebo přihlášení uživatele, což může vést k pomalému spuštění systému a snížení výkonu při spouštění.

Nepodařilo se použít změny nastavení instalace softwaru. Instalace softwaru nasazeného prostřednictvím zásad skupiny pro tohoto uživatele byla odložena do příštího přihlášení, protože změny je nutné provést před přihlášením uživatele. Došlo k chybě: %%1274.

Nepodařilo se odebrat přiřazení aplikace uvedené v zásadách Computers. Došlo k chybě: %%2.
Nepodařilo se přiřadit aplikaci uvedenou v zásadách Computers. Došlo k chybě: %%1274.

Zkuste toto nastavení v gpo:
Computer Settings > Administrative Templates > System > Logon > Always wait for the network at computer startup and logon – Enabled
Computer Configuration > Policies > Administrative Templates > System > Group Policy
Enable the Specify startup policy processing wait time. Set Amount of time to wait (in seconds): = 90

 

zpět na Servis PC